Контактирајте не

Хунан Теда хидраулични CO., LTD.

адреса

Адреса: бр.5, Changtang патот, Baishazhou

Индустрија, Окружниот Yanfeng, Hengyang Сити

Е-

Е-пошта

sales@tedayy.com

phone1

телефон

+86 734-8998698

+86 734-8998696

+86 13789357301

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !