•  hydraulic cylinders
  • THE SANITATION GARBAGE  COMPRESSION EQUIPMENTS
  •  hydraulic cylinders

RRETH NESH

Teda.CN

Hunan Teda bashkë hidraulike., LTD. është e angazhuar kryesisht në të lartë të performancës vaj hidraulik cilindër. Projektimit dhe prodhimit për të gjithë grupin e stacionit compression sanitare e mbeturinave. Produktet kryesore: automjeti Lightweight seri cilindër; cilindër dedikuar për pajisje sanitare seri; Cilindër naftës seri për kamion me vinç; cilindër metalurgjik me seri presion të lartë; Dhe cilindra të tjera të naftës të tilla si cilindër naftës inxhinierike, hidraulike cilindër të naftës dhe kështu me radhë;

  • Certifikimi Mjedisit Certifikimi Mjedisit
  • Ekipi ynë Ekipi ynë
  • Certifikimi Quality Certifikimi Quality

PRODUKTET CENTER

Teda.CN

Teda PARTNER

Market Share Nr.1 në Japoni tregut të
pjesës së tregut Nr.1 në tregun e Koresë së Jugut

LAJME CENTER

Teda.CN
WhatsApp Online Chat !