Çimento mulli vertikale cilindër hidraulike

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model NO.: 125/70-500                  Material: 45# steel Seal: Brand                                               Bore diameter: 125mm Rod diameter:70                                Stroke: 500mm Pressure: 25Mpa                                  Warranty: 1 Years Origin: Hunan, China  Processing Steps Vehicle processing–>Milling–>Welding–>Drilling and boring–>Grinding–>Chrome–>Assembling–>Painting–>Packing...


 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  • Model NO .: 125 / 70-500 Materiali: 45 # çeliku
  • Seal: Markë diametër Bore: 125mm
  • Rod Diametri: 70 Stroke: 500mm
  • Presioni: 25MPa Garanci: 1 Vite
  • Origjina: Hunan, China

   Përpunimi Hapat

  • Automjeteve processing-> Milling-> Welding-> shpuese dhe boring-> Grinding-> Chrome-> montimeve> Painting-> Paketimi

  Kryesore Rajonet e eksportit 

  • Azi Australasia
  • Eastern Europe Mid East / Afrika
  • Amerika e Veriut në Evropën Perëndimore
  • Qendrore / Amerika Jugore

   Packaging & Shippment 

  • FOB Port: Shenzhen, Shanghai, Changsha
  • Koha Lead: 30 ditë

   Pagesa & dorëzimit 

  • Metoda e pagesës: Advance TT, L / C ..
  • Detajet për dorëzim: brenda 30-50days pas konfirmimit të rendit

   Advantage Konkurruese fillore 

  • Urdhërave të vogla pranuar Markë-name Parts Vendi i origjinës
  • Distributorships Ofrohet stafit me përvojë
  • Formojnë një gjelbër Garantimin e produktit / Garanci
  • Çmimi i produktit Features performancën e produktit
  • Dorëzimit Prompt Cilësia Miratime Reputacioni
  • Shembull shërbimit Frekuenca Available Customized
  • Ne kemi mbi 8 vjet përvojë profesionale si një prodhues i cilindër hidraulike.
  • Fabrika jonë mori ISO 9001 dhe ISO14001
  • urdhërat e vogël gjyq mund të pranohet
  • çmimi ynë është i arsyeshëm dhe për të mbajtur me cilësi të lartë për çdo klientët

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !