Teleskopike cilindër hydarulic

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model NO.: TG4-172-04310                  Bore material: E355 Stages: 4                                                        Seal: Halitte Bore diameter: 172mm                           Usage: Dump truck Stroke: 4310mm                                        Warranty: 1 Years Pressure: 22Mpa                                        Origin: Hunan, China Mounting distance: 343mm   Product Details Key Specifications/Special Features  Model number: TG4-172-04310 First stage: 172mm ...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

 • Model NO .: TG4-172-04310 material Bore: E355
 • Faza: 4 Seal: Halitte
 • Bore diametër: 172mm Perdorimi: kamion derdhin
 • Goditje: 4310mm Garanci: 1 vjet
 • Presioni: 22Mpa Origjina: Hunan, China
 • Montimi në distancë: 343mm

 

detajet e produktit

Specifikimet kryesore / Rubrika Speciale 

 • Numri Model: TG4-172-04310
 • Faza e parë: 172mm
 • faza e dytë: 150mm
 • Faza e tretë: 129mm
 • Faza e katërt: 110mm
 • Lifting ton: 66-106T
 • Pesha neto: 317kg
 • Ngjyrat: e zezë, e bardhë, jeshile, e kuqe, kafe dhe të verdhë
 • Madhësia Produkt: 1450 * 490 * 356mm
 • 20ft enë GP: 30 copë
 • 40ft enë GP: 60 copë

 Përpunimi Hapat

 • Automjeteve processing-> Milling-> Welding-> shpuese dhe boring-> Grinding-> Chrome-> montimeve> Painting-> Paketimi

 Kryesore Rajonet e eksportit 

 • Azi Australasia
 • Eastern Europe Mid East / Afrika
 • Amerika e Veriut në Evropën Perëndimore
 • Qendrore / Amerika Jugore

 Packaging & Shippment 

 • FOB Port: Shenzhen, Changsha
 • Koha Lead: 15- 30 ditë

 Pagesa & dorëzimit 

 • Metoda e pagesës: Advance TT, L / C ..
 • Detajet për dorëzim: brenda 30-50days pas konfirmimit të rendit

 Advantage Konkurruese fillore 

 • Ne kemi mbi 8 vjet përvojë profesionale si një prodhues i cilindër hidraulike.
 • Fabrika jonë mori ISO 9001 dhe ISO14001
 • urdhërat e vogël gjyq mund të pranohet
 • çmimi ynë është i arsyeshëm dhe për të mbajtur me cilësi të lartë për çdo klientët

 

 


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !