Teleskopi prodhues hydarulic cilindër

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model NO.: TG5-196-07300                Bore material: E355 Stages: 5                                                        Seal: Halitte Bore diameter: 196mm                           Usage: Dump truck Stroke: 7300mm                                        Warranty: 1 Years Pressure: 22Mpa                                        Origin: Hunan, China Mounting distance: 343mm   Product Details Key Specifications/Special Features  Model number: TG5-196-07300 First stage: 196mm Se...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

 • Model NO .: TG5-196-07300 material Bore: E355
 • Faza: 5 Seal: Halitte
 • Bore diametër: 196mm Perdorimi: kamion derdhin
 • Goditje: 7300mm Garanci: 1 vjet
 • Presioni: 22Mpa Origjina: Hunan, China
 • Montimi në distancë: 343mm

 

detajet e produktit

Specifikimet kryesore / Rubrika Speciale 

 • Numri Model: TG5-196-07300
 • Faza e parë: 196mm
 • Faza e dytë: 172mm
 • Faza e tretë: 150mm
 • Etapa e katërt: 129mm
 • Faza e pestë: 110mm
 • Lifting ton: 59-80T
 • Pesha neto: 453kg
 • Ngjyrat: e zezë, e bardhë, jeshile, e kuqe, kafe dhe të verdhë
 • Madhësia produkt: 1843 * 490 * 356mm
 • 20ft enë GP: 30 copë
 • 40ft enë GP: 60 copë

 Përpunimi Hapat

 • Automjeteve processing-> Milling-> Welding-> shpuese dhe boring-> Grinding-> Chrome-> montimeve> Painting-> Paketimi

 Kryesore Rajonet e eksportit 

 • Azi Australasia
 • Eastern Europe Mid East / Afrika
 • Amerika e Veriut në Evropën Perëndimore
 • Qendrore / Amerika Jugore

 Packaging & Shippment 

 • FOB Port: Shenzhen, Changsha
 • Koha Lead: 15- 30 ditë

 Pagesa & dorëzimit 

 • Metoda e pagesës: Advance TT, L / C ..
 • Detajet për dorëzim: brenda 30-50days pas konfirmimit të rendit

 Advantage Konkurruese fillore 

 • Ne kemi mbi 8 vjet përvojë profesionale si një prodhues i cilindër hidraulike.
 • Fabrika jonë mori ISO 9001 dhe ISO14001
 • urdhërat e vogël gjyq mund të pranohet
 • çmimi ynë është i arsyeshëm dhe për të mbajtur me cilësi të lartë për çdo klientët
  Numri i modelit. diameter piston Presioni (bar) Lift tonazhit peshë vëllim Përshtatur për shtratin TURCK lengthof (meter)
  TG3-150-04230-0343-DG 110mm 220 64-81 ton 308kg 62L 5,2-5,6
  TG4- 172-04310-0343-DG 110mm 220 66-106 ton 317kg 74L 5,4-5,8
  TG4-172-05110-0343-DG 110mm 220 62-96 ton 356kg 88L 6,2-6,8
  TG4- 172-05390-0343-DG 110mm 220 61-98 ton 368kg 93L 6,5-7,2
  TG4- 172-05630-0343-DG 110mm 220 61-100 ton 379kg 97L 6,8-7,6
  TG4- 196-05340-0343-DG 129mm 220 85-108 ton 391kg 121L 6,5-7,2
  TG4- 196-05580-0344-DG 129mm 220 84-105 ton 400 kg 126L 6,8-7,6
  TG4- 196-05820-0343-DG 129mm 220 83-106 ton 412kg 131L 7,2-8,0
  TG4- 196-06100-0343-DG 129mm 220 82-106 ton 427kg 137L 7,6-8,2
  TG5- 196-05950-0343-DG 110mm 220 80-106 ton 390kg 120L 7,6-8,0
  TG5- 196-06350-0343-DG 110mm 220 60-98 ton 408kg 128L 7,8-8,2
  TG5- 196-06500-0343-DG 129mm 220 60-98 ton 425kg 133L 8,2-8,5
  TG5- 196-07300-0343 129mm 220 59-80 ton 453kg 147L 9,0-9,5

01 副本

 


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !