Trash bin

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model NO.: LJX025                  Material:  stainless steel Length:2120mm                        Width:1420mm High:1088mm                              Usage: Outdoor Color: Multi color                       Warranty: 1 Year Origin: Hunan, China Main Export Markets  Asia                                        Australasia Eastern Europe                  Mid East/Africa North America                   Western Europe Central/South America  Packaging & Shippment  FOB Port: Sh...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

 • Model NO .: LJX025 Materiali: çelik inox
 • Length: 2120mm Gjerësia: 1420mm
 • Të lartë: 1088mm Perdorimi: Outdoor
 • Ngjyra: Garanci Multi color: 1 Year
 • Origjina: Hunan, China

Kryesore Rajonet e eksportit 

 • Azi Australasia
 • Eastern Europe Mid East / Afrika
 • Amerika e Veriut në Evropën Perëndimore
 • Qendrore / Amerika Jugore

 Packaging & Shippment 

 • FOB Port: Shenzhen, Shanghai, Changsha
 • Koha Lead: 30 ditë

 Pagesa & dorëzimit 

 • Metoda e pagesës: Advance TT, L / C ..
 • Detajet për dorëzim: brenda 30-50days pas konfirmimit të rendit

 Advantage Konkurruese fillore 

 • Urdhërave të vogla pranuar Markë-name Parts Vendi i origjinës
 • Distributorships Ofrohet stafit me përvojë
 • Formojnë një gjelbër Garantimin e produktit / Garanci
 • Çmimi i produktit Features performancën e produktit
 • Dorëzimit Prompt Cilësia Miratime Reputacioni
 • Shembull shërbimit Frekuenca Available Customized
 • Ne kemi mbi 8 vjet përvojë profesionale si një prodhues i cilindër hidraulike.
 • Fabrika jonë mori ISO 9001 dhe ISO14001
 • urdhërat e vogël gjyq mund të pranohet
 • çmimi ynë është i arsyeshëm dhe për të mbajtur me cilësi të lartë për çdo klientët

IMG_20160616_150902_ 副本828302790049623364


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !