cilindër hidraulike për kamion hale

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model NO.: 220/100-915                  Material: 45# steel Seal: Brand                                               Bore diameter: 220mm Rod diameter:100                                Stroke: 915mm Pressure: 22Mpa                                  Warranty: 1 Years Origin: Hunan, China  Processing Steps Vehicle processing–>Milling–>Welding–>Drilling and boring–>Grinding–>Chrome–>Assembling–>Painting–>Packi...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

 • Model NO .: 220 / 100-915 Material: # 45 çeliku
 • Seal: Markë diametër Bore: 220mm
 • Rod diametër: 100 Stroke: 915mm
 • Presioni: 22Mpa Garanci: 1 Vite
 • Origjina: Hunan, China

 Përpunimi Hapat

 • Automjeteve processing-> Milling-> Welding-> shpuese dhe boring-> Grinding-> Chrome-> montimeve> Painting-> Paketimi

Kryesore Rajonet e eksportit 

 • Azi Australasia
 • Eastern Europe Mid East / Afrika
 • Amerika e Veriut në Evropën Perëndimore
 • Qendrore / Amerika Jugore

 Packaging & Shippment 

 • FOB Port: Shenzhen, Shanghai, Changsha
 • Koha Lead: 30 ditë

 Pagesa & dorëzimit 

 • Metoda e pagesës: Advance TT, L / C ..
 • Detajet për dorëzim: brenda 30-50days pas konfirmimit të rendit

 Advantage Konkurruese fillore 

 • Urdhërave të vogla pranuar Markë-name Parts Vendi i origjinës
 • Distributorships Ofrohet stafit me përvojë
 • Formojnë një gjelbër Garantimin e produktit / Garanci
 • Çmimi i produktit Features performancën e produktit
 • Dorëzimit Prompt Cilësia Miratime Reputacioni
 • Shembull shërbimit Frekuenca Available Customized
 • Ne kemi mbi 8 vjet përvojë profesionale si një prodhues i cilindër hidraulike.
 • Fabrika jonë mori ISO 9001 dhe ISO14001
 • urdhërat e vogël gjyq mund të pranohet
 • çmimi ynë është i arsyeshëm dhe për të mbajtur me cilësi të lartë për çdo klientët

 


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !