Vertikale ngjeshur stacion transferimi mbeturinave

Përshkrim i shkurtër:

Product Details: Emri Model: TD-CFZ120B Pesha e bllokut mbeturinave: 4tons * force 2 Max-presion: 120ton Zona Pit: 1.9 * 1.65 * 1.4 (L * W * H) metra thellësinë e gropës: 1.75meters lartësia e kërkesës së brendshme: ≥4.8meters motor pushtet: 15KW lartësi Loading: ≤1.7 Mbështetja automobilave: 8tons e hermetik hale kamion Features: kokë presion 1.Rollover, në mënyrë efektive të kursyer hapësirë, do të jetë ndërtimi kërkesat e brendshme lartësia reduktuar në 4.8 milion. 2.Mortise bllokoj mekanizëm, efikasitet të lartë dhe reliabil ...


Detail Product

Produkt Tags

Detajet e produktit:

Emri Model: TD-CFZ120B
Pesha e bllokut mbeturinave: 4tons * 2
force Max-presion: 120ton
Zona Pit: 1.9 * 1.65 * 1.4 (L * W * H) metra
thellësinë e gropës: 1.75meters
lartësinë e kërkesës së brendshme : ≥4.8meters
motori pushtet: 15KW
lartësi Loading: ≤1.7
Mbështetja automobilave: 8tons e kamionit hermetik hale

Features:
kreu presion 1.Rollover, në mënyrë efektive të kursyer hapësirë,
do të jetë ndërtimi kërkesat lartësia shtëpie të reduktuar në 4.8 milion.
2.Mortise bllokoj mekanizëm, efikasitet të lartë dhe besueshmërinë.
3.One-copë kazanët, për të mbajtur tokën të pastër dhe të bukur,
për të siguruar se mbeturinave nuk është shpërndaj Kur shkarkimit dok.
4.Can të instalohet me llak dhe pajisje reduktimit pluhur, për të përmirësuar mjedisin e punës.

 

测 翻 垃圾 站 3 阿里巴巴

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !